Yerel
ÇAYKUR 3. sürgün alımına 1 Eylül’de başlıyor
![](https://memurhabersitesi.com/wp-content/uploads/2022/08/caykur-3-surgun-alimina-1-eylulde-basliyor-ac9XEIhj-750x470.jpg)
AJANS PAZAR / RİZE (İGFA) – Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada 3’üncü sürgün yaş çay alımlarının1 Eylül Perşembe günü başlayacaklarını duyurdu.
ÇAYKUR’dan yapılan yazılı açıklamada, “3’üncü sürgün yaş çay alımları 1 Eylül 2022 Perşembe günü başlayacak olup, üreticilerimizin yaş çay kotası 500 kilogram/dönüm olarak belirlenmiştir. Üreticilerimize ve kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.